מאמרים

הנחיות נגישות למנהלי תוכן

בהתאם לחוק הנגישות חובה על האתר להעלות תכנים בפורמט נגיש. להלן ההנחיות לעדכונים נגישים

קרא עוד

אתר לכולם

עבור אנשים שיכולים לגלוש באינטרנט באופן חופשי, ללא כל מגבלה, צמד המילים "אתר לכולם" עשוי להישמע מוזר מעט, לא ברור. עם זאת, מסתבר שאנשים לא מעטים ובהם בעלי מוגבלויות שונות, אינם יכולים לגלוש באתרים רבים שטרם עברו תהליך יעיל של הנגשת אתר.

קרא עוד

אתר נגיש

רשת האינטרנט העולמית הביאה לעולם אמצעי תקשורת יוצא דופן, שחורג הרבה מעבר לכל מה שהיה ידוע בעבר. בזכות רשת האינטרנט ניתן לקבל מידע זמין על כל נושא שבעולם, לבצע רכישות של מוצרים ושירותים בלי לקום מהכיסא, ליהנות ממגוון של אמצעי בידור ואפילו לעבוד ולנהל קשרים עסקיים בלי להתחשב במגבלות המרחק.

קרא עוד

הנגשת אתרים

בשנים האחרונות עלה מאוד למודעות הנושא של הנגשת אתרים שונים, לאנשים הסובלים ממחלות או לקויות שונות. צעדים רבים ננקטו כדי לעודד ואף לחייב בעלי עסקים, מעסיקים וארגונים שונים להנגיש מבני ציבור, בנקים, מסעדות, בתי קפה, מקומות עבודה וכיוצא באלה.

קרא עוד

הפתרונות שלנו

לא.ש. בינה שלל פתרונות בנושא הנגשת אתרים המתאימים לצרכי הלקוח. ישנן אף אפשרויות שלא מחייבות התעסקות גדולה בקוד האתר.

קרא עוד
מידע פרסומי

בניית אתרים

חברת א.ש. בינה - הדרכה, יעוץ ופיתוח בע"מ מציעה חליפת שרותים מותאמת ללקוחות מהמגזר העסקי והציבור במספר תחומים עיקריים: ייעוץ וליווי פרוייקטים, פיתוח אתרי אינטרנט וכלים בהתאמה אישית לניהול וייעול העבודה, הדרכות ומתן שרותי Outsourcing.

http://binaa.co.il

מידע פרסומי

קלנועית

חשמלית ריידר, למעלה מ 30 שנות מונטין בתחום הקלנועים החלה את דרכה כבית מלאכה לייצור קלנועיות וכיום היבואנית הבלעדית של חברת מריץ הגדולה בעולם. חשמלית ריידר מספקת שירות מקצועי ומהיר בבית הלקוח - מכירות, שרות תיקונים וטרייד אין לכל סוגי הקלנועיות. הזמינו את

http://nayadut.co.il/

מידע פרסומי

אטרקציה מקורית לאירוע

הכירו את הלהיט החדש בעולם האירועים! אטרקציה מקורית לאירוע שתהפוך כל אורח לצלם, כאשר כל התמונות משודרות בזמן אמת למסכי ענק והכל נשמר לאלבום דיגיטלי הזמין לכל האורחים!

http://livepic.co.il