כתבו עלינו

מטה יהודה היא הרשות הראשונה בישראל עם אתר מוּנגש קולית לאנשים בעלי מוגבלויות. חברת א.ש. בינה הקימה את האתר וביצעה את תהליך הנגשת האתר.

"במטה יהודה הגדילו לעשות מעבר להגדרות החוק והוסיפו אפשרות להשמעת תוכן האתר בעברית על ידי שימוש ב'קולפיקס', מנוע ההקראה המדויק והנמכר ביותר בעברית, מבוסס מילון מורפיקס-מלינגו. כמו כן הותקן Google translate כתוסף שמתרגם את האתר לעשרות שפות"

"מהפכת נגישות מקוּונת לאנשים בעלי מוגבלויות במטה יהודה. השבוע השיקה המועצה האזורית מטה יהודה את אתר האינטרנט המחודש הכולל מלל קולי ותרגום האתר לעשרות שפות. חוק הנגישות מחייב כל מוסד ציבורי להנגיש את אתר האינטרנט שלו החל משנת 2015 עבור אנשים בעלי מוגבלויות. אלא שבמטה יהודה לא המתינו לכניסת החוק לתוקף והשבוע הפכו לרשות המקומית הראשונה בישראל אשר הנגישה את אתר האינטרנט בהתאם לחוק ואף לקחה את החוק צעד אחד קדימה עם הטמעת מנוע הקראה קולי שמאפשר גם לעיוורים להשתמש באתר ללא קושי."

"תוכנת הניווט waze מכילה בדיוק את אותה טכנולוגיה (קול סיון לאישה וקול גלעד לגבר) ורבים מאיתנו נעזרים בקולות אלה וכבר רגילים אליהם. את הליך שדרוג האתר ביצעה עבור מטה יהודה חברת א.ש. בינה-הדרכה, יעוץ ופיתוח."

> לחצו כאן לקריאת הכתבה המלאה באתר המועצה האזורית מטה יהודה
 

מידע פרסומי

בניית אתרים

חברת א.ש. בינה - הדרכה, יעוץ ופיתוח בע"מ מציעה חליפת שרותים מותאמת ללקוחות מהמגזר העסקי והציבור במספר תחומים עיקריים: ייעוץ וליווי פרוייקטים, פיתוח אתרי אינטרנט וכלים בהתאמה אישית לניהול וייעול העבודה, הדרכות ומתן שרותי Outsourcing.

http://binaa.co.il

מידע פרסומי

קלנועית

חשמלית ריידר, למעלה מ 30 שנות מונטין בתחום הקלנועים החלה את דרכה כבית מלאכה לייצור קלנועיות וכיום היבואנית הבלעדית של חברת מריץ הגדולה בעולם. חשמלית ריידר מספקת שירות מקצועי ומהיר בבית הלקוח - מכירות, שרות תיקונים וטרייד אין לכל סוגי הקלנועיות. הזמינו את

http://nayadut.co.il/

מידע פרסומי

אטרקציה מקורית לאירוע

הכירו את הלהיט החדש בעולם האירועים! אטרקציה מקורית לאירוע שתהפוך כל אורח לצלם, כאשר כל התמונות משודרות בזמן אמת למסכי ענק והכל נשמר לאלבום דיגיטלי הזמין לכל האורחים!

http://livepic.co.il